Hakkımızda

Zamanında okul olarak kullanılmış olan bu bina,tarihi dokuları kullanarak otel konseptinde yeniden inşa edildi. Osmanlı dönemini yansıtmasına büyük özen gösterilen otelimizin inşa çalışmalarında özel bir ekip yer aldı.

Her bir ayrıntısı özenle düşünülmüş otelimiz Rize nin doğallığından ve tarihi dokusundan uzaklaşılmadan tasarlandı. Odalarımıza numaralar yerine otelimizin bulunduğu Derepazarı ilçesinin köylerinin isimlerini vererek sizler için daha samimi bir ortam sağlamaya çalıştık

Otelimizde 1 suit oda,2 deniz manzaralı ve bakonlu oda,2 orman ve deniz manzaralı oda,2 de standart oda olmak üzere toplam 7 oda bulunmaktadır. Odalarımızın yanı sıra deniz manzaralı restaurantımızda veya bahcemizde vakit geçirebilir,tamamı doğal ürünlerden oluşan serpme köy kahvaltısı ile güne mukemmel bir başlangıç yapabilirsiniz

Otelimiz Dünya'da ve Türkiye'de doğa ve kültür turizmi olanaklarını bir arada bulunduran sayılı turizm kentlerinden Rize'de, alternatif turizm anlayışını, kaliteli tatil ayrıcalığını, özgürlüğün ve tabiata doymanın keyfini sizlere sunuyoruz.

Rize şehir merkezine arabayla sadece 10 dakika mesafede bulunan odalarımızda konaklayabilir, Türk mutfağının yanı sıra yöresel lezzetler sunulan restaurantımızda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Bütün bunları daha özel hale getiren ise şehrin tüm gürültülü,trafik ve kalabalığından uzakta, sadece kuş ve dalga sesleri arasında olmanızdır.

<

Dilerseniz, iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!